GÜVENLİ ENERJİ İÇİN. 

Vizyonumuz

Cesaretimizden, yeteneğimizden, bilgi ve becerilerimizden, yöneticilik anlayışımızdan, liderlik vasfımızdan ,hayata dair beklentilerimizden hedeflerimize ulaşmak için taviz vermeyeceğiz. Çizdiğimiz yolda emin adımlarla yürüyeceğiz.Asıl kazancın ve büyüme fırsatlarının MÜŞTERİYİ  DİNLEMEK ve ANLAMAK yoluyla kazanacağız.İleri de başarıyı yakalamış, İinsanları hayran bırakmış,çarpıcı ve farklı olmayı başarmış olacağız.Rakiplerimize de bir çok şeyi öğretmiş olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Misyonumuz

Amacımız tercih edilmek ya da birilerinin seçimi olmak. Bunu başardığımız gün farklılığımızı da ortaya koymuş oluruz. Bu ilke ile, kendimizi sorgulayan, gözlemleyen, denemelere açık, risk alabilen ve daima yenilenen bir işletme olacaktır. Deneyimli personel, Kaliteli İmalat, iyi servis ve seçkinlik anlayışından ödün vermeyeceğiz. Müşterilerimize layık olduğu şekilde davranıp bu ilkelerin korunma yolunda heyecanımız, azmimiz ve çabamız olacaktır. 

Hedefimiz

Kısa vade de, oluşturduğumuz çizgi de tutunmak için planlarımızı tamamladık. Çevre analizi, iş planı, müşteri kitlesi, rakiplerimiz, Pazar payımız, tedarikçilerimizi belirledik. Bu doğrultuda tüketicinin ihtiyaçlarını tespit ettik. İhtiyaçları karşılayacak olan ürün ya da hizmetlerin geliştirmesini sağlamak için çalışmalar yaptık.İşyerimizin faaliyete geçmesinden itibaren müşterileri memnun etme ve memnuniyetini muhafaza etmesini sağlayacağız. Biz sadece Nitekli ürünler değil aynı zamanda hizmette satacağız.Orta vade de, oturttuğumuz  bu çizgiyi zedelemeden müşteri kapasitemizi nasıl artırabileceğimizi planlayıp kapasite artırımında bulunmak istiyoruz.Bu doğrultuda doğal yollarla ürettiğimiz ürünlerimizi satışa sunmayı hedefliyoruz.Uzun vade de ise yurt dışı fab.  açmayı planlıyoruz.